تبلیغات
خر+ورزش=خرزش

خر+ورزش=خرزش
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان این فصل لیگ ایرا کدام تیمه?????
آتیلا حجازی در مورد شرایط استقلال صحبت های زیر را انجام داد:

: همه فکر می کنند استقلال اوضاع خوبی ندارد...

قرار نیست همه تیم ها برنده باشند. جذابیت فوتبال به همین برد و باخت هاست. وقتی تیم بزرگی می بازد همه توجه ها به آن جلب می شود.

 چرا استقلال به مس باخت؟

مصدومیت بازیکنان کلیدی و جدایی مجیدی در روند تیم تاثیر گذاشته است اما در بازی با مس کرمان خوب بازی نکردیم. استقلال همیشگی نبودیم و امیدوارم این بار آخر باشد که این طور بازی کردیم.

: برای تیمی مثل استقلال بد نیست که به یک یا چند بازیکن وابسته باشد؟

ما مجموعه‌ ای از بازیکنان خوب را داریم و نباید به بازیکن وابسته شویم اما اکنون بازیکنانی مصدوم هستند که همگی تاثیرگذارند هر چند که سایر بازیکنان هم بزرگ هستند. در هر پست بازیکنان خوبی داریم.

 فرهاد مجیدی را که کادرفنی اجازه داد برود.

من در جریان قضیه مجیدی نبودم اما دیگر نباید به این مسئله فکر کرد. پیش از این هم گفته بودم که نیم فصل دوم کار استقلال خیلی سخت تر می شود. مقابل استقلال همه انگیزه دارند. سایر تیم ها مثل نفت، تراکتورسازی و صبا در یک قدمی ما قرار دارند و غفلت کنیم به ما می رسند. این موضوع استرس به ما وارد می کند. البته بچه های استقلال با تجربه هستند و این طوری نیست که از شرایط بترسند اما باید بدانیم که ۴ امتیاز اختلاف حاشیه امنیت خوبی نیست.

 قبول دارید هواداران صبوری ندارید؟

تیمی که خوب بازی می کند و قهرمان می شود نیاز به هوادار ندارد. تیم ها هوادار می خواهند تا در مواقع سختی و باخت حامی داشته باشند. هوادار به کسی می گویند که همیشه در کنار تیمش باشد و فقط وقتی تیم برنده است مشوق نباشد. این قانون حرفه ای در دنیا است. در خارج اگر تیمی در خانه هم ببازد در پایان مسابقه تشویقشان می کنند. من اصلا نمی توانم قبول کنم این افرادی که به ورزشگاه می آیند و شعار می دهند هوادار هستند. هوادار حق دارد از شکست تیمش ناراحت شود و اعتراض کند اما توهین و بی احترامی حق هیچکسی نیست.
استقلال صدرنشین است و این انتقادها خنده دار است. این معدود هوادارانی که اعتراض می کنند خط می گیرند. آنها در هر شرایطی اعتراض دارند. این مسئله باید ریشه یابی شود. شما نگاه کنید ما صدر هستیم اما هر بازی فقط ۱۵ هزار نفر به ورزشگاه می آیند اما برای تیم دهم جدولی ۴۰ ،۵۰ هزار هوادار می آید. چرا باید این طوری باشد. آنها هوادار هستند یا هواداران ما؟ چرا باید با یک باخت یا مساوی شعار داده شود. این مسئله در شهرهای دیگر و تیم های دیگر هم اتفاق می افتد.

 بگذریم. بازی با فجر سپاسی را چطور می بینید؟

حریف اصلی ما در این مسابقه زمین حافظیه است. هیچ کار خاصی در این زمین نمی توان انجام داد. تیم ها باید منتظر ضربه کاشته یا کرنری شوند و شانسی توپ وارد دروازه شود. فقط باید زیر توپ زد. از سال ۷۵ که من بازی می کردم زمین حافظیه همین بوده که الان هست. فینال جام حذفی را هم باید در همین زمین انجام دهیم. اگر من اعتراضی می کنم به این خاطر است که این مسابقه از شبکه جهانی پخش می شود و برای برای فوتبال ما زشت است که در چنین زمینی بازی برگزار شود.[ چهارشنبه 28 دی 1390 ] [ 03:35 ب.ظ ] [ مهدی دهستانی ]
نظرات
.: Weblog Themes By ☺☻khar too khar☻☺ :.

درباره وبلاگ
☺☻خر تو خر☻☺

این وبلاگ شعبه ی ورزشی وبلاگ ☺☻خر تو خر ☻☺ است.
نمایشگر آی پی
آخرین مطالب
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :