تبلیغات
خر+ورزش=خرزش

خر+ورزش=خرزش
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان این فصل لیگ ایرا کدام تیمه?????
تعصب یا تقلب ؟
سایت رسمی کنفدراسیون آمار و تاریخ فیفا، نام علی کریمی و فرهاد مجیدی از لیست انتخاب “محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۱″ به علت نرم افزار غیرمجاز که توسط هواداران دو بازیکن معرفی شده بود، حذف شد! لازم به ذکر است اگر برای این سایت تقلب مهم بود باید ترتیبی میداد تا هر شخص بتواند یک رآی دهد. فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان، اسامی محبوب‌ترین فوتبالیست‌های هر قاره را منتشر کرد. در این فهرست پس از یاسرالقحطانی از عربستان، نام علی کریمی و فرهاد مجیدی به عنوان دومین و سومین بازیکن محبوب قاره کهن به چشم می‌خورد، اما مقابل نام این دو بازیکن از عبارت Disqualified استفاده شده و این نشان می‌دهد که فدراسیون بین المللی این دو بازیکن را ردصلاحیت کرده است. دلیل این کار هم استفاده هوادارانشان از “نرم افزار های غیر مجاز افزایش رای دهی” اعلام کرده است.
سرویس ورزشی ـ در رده بندی محبوب‌ترین بازیكنان فوتبال جهان، فرهاد مجیدی و علی كریمی در حالی در فهرست اعلام شده حذف شدند كه بر اساس آخرین مرحله رده بندی در دسامبر گذشته بالاتر از تمام بازیكنان جهان - نه فقط آسیا- در صدر قرار گرفته بودند.
۲:۲۹
به گزارش «تابناک»، فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان امروز (جمعه) اسامی محبوب‌ترین بازیكنان حال حاضر فوتبال را اعلام كرد كه در میان بازیكنان قاره آسیا یاسر القحطانی از عربستان با 17هزار و چهارصد و شصت رای عنوان محبو‌ب‌ترین بازیكن قاره كهن را به خود اختصاص داده است. اما این انتخاب در حالی صورت گرفت كه دو ستاره‌ی محبوب ایرانی آرای بسیار بیشتری را در مراحل قبلی به دست آورده بودند.

پس از این بازیكن عربستانی نام فرهاد مجیدی و علی كریمی در حالی در رده‌های دوم و سوم قرار گرفته كه تعداد آرای این دو بازیكن درج نشده است. مجیدی و كریمی پیش از این در آخرین مرحله‌ی نظرسنجی كه در ماه دسامبر اعلام شد، به ترتیب با بیش از 266 هزار و 243 هزار رای نه تنها در قاره آسیا، بلكه در میان تمام بازیكنان فوتبال جهان در رده‌های اول و دوم قرار داشتند.

فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال جهان نام مجیدی و كریمی را در رده‌های دوم و سوم قرار داده و یاسر القحطانی را با 17 هزار رای محبوب‌ترین بازیكن آسیا دانسته و این نشان می‌دهد كه آرای قبلی مجیدی و كریمی در نظر گرفته نشده است، چراكه در غیر این صورت قحطانی رده نخست را به دست نمی‌آورد. عبارت Disqualified كه مقابل نام این دو بازیكن درج شده هم به این معنا است كه منبع منتشر كننده این رده بندی آرای مجیدی و كریمی را به رسمیت نشناخته است كه این مساله می‌تواند به دلیل هجوم كاربران ایرانی به این سایت و شركت در نظرسنجی باشد.

این دو بازیکن به دلیل تقلب هوادارانشان در ارسال رای های متعدد از سوی آی پی های منحصر به فرد از نتایج کنار گذاشته شده اند

اظهار نظر شفاف برخوردار نبوده اند، اینجاست که هر امکان تکنولوژیکی به امکانی برای بروز ایده ها تبدیل می شود. کلیک کردن، فرستادن اس ام اس یا نوشتن نظر زیر یک مطلب با مشخصاتی که جایی ثبت نمی شوند می تواند روشی بی خطر برای اعتراض یا گاهی فریاد زدن هویت باشد. 

این بروز تکنولوژیکی با ترکیب شدن با نگاه ملی شدت بیشتری می گیرد، مثلا زمانی که رای دهنده با این تصورکه مثلا با رای دادن به علی کریمی یا فرهاد مجیدی به عنوان نمایندگان ایرانی به تولید یک وجهه موجه برای ایران کمک می کند. احتمالا در نظر گرفتن نکاتی قبل از شرکت در نظرسنجی ها می تواند برای رای دهندگان ایرانی مفید باشند.

 اینکه رای های متعدد و گاها تکراری به نمایندگان ایران لزوما احترام و تشخص برای ایران به همراه نمی آورد و اینکه نگاه ناشی از افراطی گری ملی گرایانه یک نگاه سازنده نیست.
[ شنبه 1 بهمن 1390 ] [ 03:39 ب.ظ ] [ مهدی دهستانی ]
.: Weblog Themes By ☺☻khar too khar☻☺ :.

درباره وبلاگ
☺☻خر تو خر☻☺

این وبلاگ شعبه ی ورزشی وبلاگ ☺☻خر تو خر ☻☺ است.
نمایشگر آی پی
آخرین مطالب
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :