تبلیغات
خر+ورزش=خرزش

خر+ورزش=خرزش
نظر سنجی
به نظر شما قهرمان این فصل لیگ ایرا کدام تیمه?????
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احكام مختلف متخلفان فوتبال را اعلام كرد.

به گزارش رجانیوز به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم فولاد خوزستان و راه آهن شهر ری در حالی به میزبانی اهواز برگزارشد که از سوی مجید جلالی سرمربی تیم فولاد به نحوه داوری اعتراض شد که این امر موجب تحریک تماشاگران تیم فولاد شد. بر همین اساس کمیته انضباطی طبق مواد 20 و 22 آئین نامه انضباطی ضرورت رعایت مقررات و پرهیز از دخالت در امر داوری، به وی تذکر داد و توصیه کرد که سرمربی تیم از انجام هر گونه اقدامی مبنی بر تحریک تماشاگران خود داری کند.
ادامه دارد...
سرمربی سابق داماش محروم شد

دیدار دو تیم پیروزی و داماش گیلان درحالی برگزار شد که قاسمپور سرمربی سابق تیم داماش مرتکب تخلفاتی شد. بر همین اساس وی به مدت یک جلسه از همراهی تیم مربوطه و مسابقات رسمی محروم و به پرداخت 5میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین به دلیل تخلفات تماشاگران تیم داماش، این باشگاه به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر به عنوان میزبان محکوم شد.

جریمه نقدی و محرومیت برای قلعه نویی

دیدار دو تیم صبا قم و تراکتورسازی تبریز در قم برگزار شد ک ایمان عالمی احد از مربیان تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل اعتراضات داوری از محوطه فنی یاخراج شد. همچنین به دلیل رفتار ناشایست امیر قلعه نوی سرمربی تیم، وی نیز از سوی داور مسابقه اخراج شد. بر همین اساس عالمی مربی تیم تراکتور به توبیخ کتبی و درج در پرونده به پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. امیر قلعه نویی نیز به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به دلیل تخلفات تماشاگران دو تیم تراکتورسازی تبریز و صبای قم، هر دو تیم به پرداخت 30 میلیون ر یال جریمه نقدی محکوم شدند.

جریمه نقدی و تذکر برای مدیرعامل تراکتورسازی تبریز

به دلیل تخلف محمد حسین جعفری مبنی بر مصاحبه غیر مجاز به تذکر مبنی بر رعایت مقررات و پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به دلیل تخلف تماشاگران، ملوان جریمه شد

دیدار دو تیم پرسپولیس و ملوان بندر انزلی در حالی برگزار شد که تماشاگران تیم ملوان در طول برگزاری مسابقات و بعد از آن مرتکب تخلفاتی شدند. بر همین اساس تیم ملوان بندر انزلی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه برای تیم های استقلال و فولاد مبارکه

دیدار دو تیم استقلال و سپاهان در حالی برگزار شد که تماشاگران دو تیم مرتکب تخلفاتی شدند. همچنین از سوی منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری صورت گرت. بر همین اساس تیم سپاهان به دلیل تخلف تماشاگران به پرداخت 30 میلیون ریال و تیم استقلال به پرداخت20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین کمیته اضنباطی به پورحیدری تذکر داد تا قوانین و مقرارت مربوط به مسابقه را رعایت کند.

به دلیل تاخیر هر دو تیم در نیمه دوم مسابقه ، هر کدام ازتیم ها به پرداخت 6 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


 


 
[ شنبه 1 بهمن 1390 ] [ 03:35 ب.ظ ] [ مهدی دهستانی ]
.: Weblog Themes By ☺☻khar too khar☻☺ :.

درباره وبلاگ
☺☻خر تو خر☻☺

این وبلاگ شعبه ی ورزشی وبلاگ ☺☻خر تو خر ☻☺ است.
نمایشگر آی پی
آخرین مطالب
موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :